שליחויות משפטיות

רצים בין בתי המשפט בתי משפט, משרדי עורכי דין, בתי הדין הרבנים וגם לשכות ההוצאה לפועל – גופים אלו המכילים מסמכים משפטיים רבים מייצרים עבודה רבה הדורשת שליחויות משפטיות גדושות ועמוסות. כשמדובר בכתבי אישום, מסמכי הוצאה לפעול או אפילו אישורים למתן גט השליחויות הופכות להרבה יותר חשובות, רציניות וכאלו הדורשות דיוק ואמינות רבה מצד החברה המספקת שירותי שליחויות אלו. המסמכים המשפטיים מכילים לא פעם גם מידע סודי, ולכן השליחים המעבירים את המסמכים ממקום למקום נדרשים לדיסקרטיות רבה.

שירותי השליחויות המשפטיות

שירותי שליחויות משפטיות מכילים מגוון רחב של שליחויות, החל מהגשת מסמכים למוסדות המשפטיים השונים לרבות בתי המשפט השונים, לשכות ההוצאה לפועל וגם משרדי עורכי הדין ובתי הדין הרבניים וכלה בעבודת צילום המסמכים והכנת עותקים לדורשי השירות. חשיבותן של שליחויות משפטיות רבה, כששירותים אלו מהווים חלק מהליך משפטי שלם, ובמידה ונוצר עיכוב במתן המסמך הרלוונטי לגורם אליו זה מיועד, כל ההליך עלול להתעכב ולגרום לבעיות מול הלקוחות של עורכי הדין עד לעיכוב בהליך המשפטי בבית המשפט.

שליחויות משפטיות – לא עוד שליח פיצה

שליח המבצע עבודה של שליחויות משפטיות אינו יכול להיות עוד שליח פיצה היודע רק את סוגי הפיצות ללקוחות. עוד לפני שהשליח יוצא לדרך, עליו להכיר את ההליכים המשפטיים השונים ובאיזה סוג של מסמך מדובר. ידע מוקדם זה יקצר את התהליך בהחתמת הגורם אליו מיועד המסמך, ויגדיל את שיתופי הפעולה העתידיים בין הגורמים השונים. תכונה נוספת החשובה בעיקר לתחום זה הוא האמינות, כך שהעברת מסמכים משפטים בין גורמים שונים מחייבת את חתימתם על הקבלה. זיוף החתימה מהווה חבלה להליך המשפטי כולו.

תכונות נוספות לשליחויות המשפטיות

גם במקרה הזה, כאשר מדובר בחברה המספקת שירותים ללקוח, יש לקבל את ההמלצות הראויות על החברה ומומלץ שתהיה בעלת ניסיון בתחום. כבר הבנו את חשיבותן הרבה של שליחויות משפטיות, ובמקרה הזה חברה בעלת ניסיון תהיה זו שתייצג אתכם מול הלקוחות והגורמים המשפטיים איתם אתם עובדים. מהירות באספקת השליחות המשפטית תהיה זו אשר תמקסם את עבודתכם ותיצור זרימה להליך המשפטי כולו, ולכן המלצתנו היא לבדוק את מידת הזמינות והמהירות של חברת שליחויות משפטיות אותה בחרתם.