כל הזמן איתך- הצמדות שליחים


היקף העבודה בעסק שלכם גבוה? אתם מרגישים שהמסמכים והחבילות שאתם נדרשים להעביר עולה על היכולת הרגילה של שירותי שליחויות רגילים? לכל זה יש פיתרון כשהשליח נצמד לעסק באופן קבוע או לפרקי זמן ברורים ומבצע את כל עבודת השליחויות הנדרשת למשרד או לעסק.
היקפי עבודה גדולים מחייבים שירותי הצמדות שליחים אלו, וגם חוסכים בזמן וכסף למשרד, הנדרש למיין עובד שיבצע עבורו את עבודת השליחות היומיומית. החיסכון הוא לא רק בעובדים, אלא לא פעם גם ברכב המבצע את שירותי השליחויות.


לא רק קבועים 


אך גם במידה והיקף העבודה במשרד לא מחייב שירותי הצמדות שליחים באופן רב ומלא, חברות רבות עושות שימוש בשירותים אלו גם לפרקי זמן משתנים, כשאלו יכולים לנוע בין מספר ימים בודדים לשבועות ספורים.
שעות העבודה אף הן משתנות מלקוח, כשייתכן ומשרד מסוים יתבסס על עבודת שליחויות בשעות הבוקר בלבד, לעומת משרד אחר המעדיף להעביר את עבודת השליחויות לשעות אחר הצהריים. הצמדות שליחים נעשות בהתאם לדרישת הלקוח ועל פי סדר הזמנים המועדף עליו.


יתרונות בהצמדות שליחויות

ראש שקט ועבודה נינוחה- נראה כי יתרונות אלו, בנוסף כמובן לחיסכון בעלויות לעובד או רכב הם העיקריים ביותר בשירותי הצמדות שליחים, זאת כששליחי החברה מעניקים מגוון רחב של שליחויות לרבות שליחויות משפטיות, שליחויות מהיום להיום וכאלו הדורשים כושר תגובה מהיר ומקצועי לכל משימה הנדרשת מהם.
בין חבילה שבירה, מסמך משפטי חשוב ודיסקרטי או אפילו שיקים ללקוח תוכלו לקבל את שירותי הצמדות שליחים האמינים והמקצועיים ביותר.

שירותי הצמדות שליחים

מגוון רחב של שירותי שליחויות נעשים על ידי פתרון הצמדות שליחים לבית העסק או המשרד. חלק חשוב משירותים אלו עוסק במסמכים משפטים העוברים מיד ליד ומהווים חלק משמעותי מהנעתו של הליך משפטי כולל.
גם שירותי איסוף דואר החוסכים מהעובדים מלהגיע לדואר ולאסוף את החבילה נעשים על ידי שירות הצמדות שליחים. כך במקרה שמדובר במשרד נדל"ן הניגש חדשות לבקרים למכרזים נראה ששירותי הצמדות שליחים יהיו לו לעזר רב. שליחים מיומנים ומקצועיים יגישו עבורו את המסמכים במהירות ובמקצועיות.