חברת ברינג בלדרות והפצה מתמחה במגוון פתרונות דיוור למגזר העסקי והפרטי, ברשותנו ציי קטנועים ורכבים מסחריים שהוסבו ומוגנו להעברת מעטפות,חבילות,משלוחים מורכבים,ומתן פתרונות לוגיסטיים בתחום.
 ברינג ערוכה ופרוסה ברחבי הארץ ופועלת מסביב לשעון על מנת לתת לך את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

ברינג חרטה על דגלה להיות החברה המובילה,המקצועית והאמינה ביותר!!

 שירותינו :

הצמדות שליחים: הפתרון האפקטיבי ביותר עבור כמות משלוחים יומית גדולה,לעסק מוצמד שליח קבוע בימים ובשעות שנקבעים מראש ומצויד בקטנוע חדיש שעליו מותקן ארגז משלוחים גדול{בחירת השליח המתאים לעסק מתבצעת על ידי הכנת פרופיל לקוח ודרישותיו}והלקוח מחויב על פי מחיר גלובלי שנקבע מראש לחודש עבודה.

 שרותי בלדרות: אנו בברינג מבינים את הזמן היקר שמתבזבז במטלות יומיות קטנות אך הכרחיות ולכן הקמנו מחלקה שמתמחה באיסופי צקים,הפקדות לבנקים,תשלומים בדואר ובמשרדי הממשלה השונים,העברות כספים וערוכים למתן מענה מהיר ובטוח מצוות שליחים שהוכשר במיוחד למטרה זאת.

 משלוחים בקטנועים על פי קריאה: פתרון מהיר לכל סוגי המשלוחים הקטנים{מעטפות,חבילות}מתבצע על ידי הזמנת שליח,במוקד ההזמנות מתקבלת קריאה מהלקוח והשליח הקרוב ביותר לעסק נשלח למשימה.

משלוחים ברכבים מסחריים: פתרון לוגיסטי למשלוחים גדולים וכבדים,מבוצע על ידי נהגים ברכבים מסחריים שהותאמו במיוחד למטרה זו. סבבים קבועים: איסופי דואר על בסיס יומי,החתמות מסמכים,הגשת מכרזים,הגשות לבתי משפט. הפצות עסקיות: פרויקטים והפצות עסקיות בהיקפים גדולים, נאסף מהלקוח ומחולק לאזורי החלוקה. על כל משלוח מבוצע מעקב אישי על מנת לוודאות שיגיע ליעדו.

שירות :

ביטוח לכל משלוח: בברינג מבינים את החשיבות העצומה של כל משלוח הן לשולח והן למקבל ולכן כל משלוח מבוטח בביטוח העברת סחורות כדי להבטיח את השקט שלך.

 עובדים: כל עובדי ברינג החל מצוות התפעול במשרד,הנהגים והשליחים הם ברמה אנושית ומקצועית גבוהה ביותר,אנו מודעים לעובדה שהם מייצגים אותנו ובאים במגע יומיומי עם עשרות אנשים,לכן הושקעו משאבים רבים בהכשרתם,ובחירתם נערך בקפידה על מנת לשמור על רמת השירות הגבוהה והמקצועית ביותר.

 תקשורת: בברינג מאמינים כי שירות מקצועי מתחיל בתקשורת טובה,לכן הקמנו מערך מחשוב מיוחד בשיטת ON-LINE בטכנולוגיית WAP המרכזת את כל ההזמנות שמתקבלות ליחידה מרכזית המעבירה מידית כל הזמנה שמתקבלת בזמן אמת ישירות לשליח הנמצא באזור החלוקה הספציפי ומאפשרת לדעת בכל רגע נתון באיזה שלב נמצא המשלוח. כל העובדים מצוידים במערכת תקשורת סלולרית מתקדמת ביותר שמבטיחה קשר רציף עם השליח/נהג.

 שרותים מיוחדים: ברינג ערוכה ומוכנה לכל שינוע או העברה של משלוחים חריגים{בדיקות דם,תכשיטים,מסמכים חסויים}ומציעה פתרונות בשיתוף פעולה עם הלקוח.

ימים ושעות פעילות: ימים א-ה 08:00-18:00 ימי ו וערבי חג 8:00-12:00
מעבר לשעות הפעילות קיים מוקדן חירום 24 שעות{לבירור לגבי משלוחים +הזמנות דחופות בלבד}